123 | |
Mistrzejowice — Płaszów (na chwilę obecną Biskupińska) | |
123 na pętli Mistrzejowice | |
Długość linii: | 14,8 km |
Czas przejazdu: | ok. 45 minut |
Przystanki: | 34
30+4 n/ż w stronę Mistrzejowic 31+3 n/ż w stronę Biskupińskiej |
Kursuje: | co 15-30 minut |
Tabor: | Solaris Urbino 12, Scania CN113CLL |
123 - linia autobusowa zwykła kursująca z Mistrzejowic do Płaszowa. Obecnie w związku z budową tramwaju na Os. Lipska jego trasa została skrócona do przystanku Biskupińska.
Trasa 123
1. | Mistrzejowice | ||
2. | MistrzejowiceI | ||
3. | OsiedleZłotyWiek | ||
4. | Cedyńska | ▼ | |
5. | Wiślicka | ||
6. | OsiedleStrusia | ||
7. | OsiedleNaLotnisku | ||
8. | Dunikowskiego | ||
9. | Bieńczyce | ||
10. | OsiedleJagiellońskie | ||
11. | Arka | ||
12. | TeatrLudowy | ||
13. | OsiedleGórali | ||
14. | OsiedleZielone | ||
15. | Struga | ||
16. | Orkana | ▼ | |
17. | OsiedleWillowe | ▼ | |
18. | Klasztorna | ▼ | |
19. | OsiedleWandy | ▼ | |
20. | OsiedleNaSkarpie | ▼ | |
21. | SzpitalŻeromskiego | ▼ | |
22. | KlasztornaI(NŻ) | ▼ | |
23. | OsiedleWillowe | ▲ | |
24. | BulwarowaI(NŻ) | ▲ | |
25. | Klasztorna | ▲ | |
26. | OsiedleNaSkarpie | ▲ | |
27. | SzpitalŻeromskiego | ▲ | |
28. | KlasztornaI | ▲ | |
29. | KlasztorCystersów | ||
30. | Stawy | ||
31. | LasMogilski | ||
32. | Lesisko | ||
33. | Szparagowa | ||
34. | Garbarnia | ||
35. | Jeżowa | ||
36. | Instal(NŻ) | ||
37. | FabrykaMebli | ||
38. | Hejnał(NŻ) | ||
39. | Farmina |
Obecne linie autobusowe oraz tabor w Krakowie (14.02.2022)
Linie miejskie | 100 • 101 • 102 • 103 • 105 • 106 • 107 • 109 • 110 • 111 • 112 • 113 • 114 • 115 • 116 • 117 • 120 • 121 • 122 • 123 • 124 • 125 • 127 • 128 • 129 • 130 • 131 • 133 • 134 • 136 • 137 • 138 • 139 • 140 • 141 • 142 • 143 • 144 • 148 • 149 • 151 • 152 • 153 • 155 • 156 • 158 • 159 • 161 • 162 • 163 • 164 • 165 • 168 • 169 • 171 • 172 • 173 • 174 • 175 • 176 • 178 • 179 • 181 • 182 • 183 • 184 • 189 • 192 • 193 • 194 |
Linie aglomeracyjne | 202 • 203 • 204 • 207 • 208 • 209 • 210 • 211 • 212 • 213 • 214 • 215 • 217 • 218 • 219 • 220 • 221 • 222 • 223 • 224 • 225 • 227 • 228 • 229 • 230 • 232 • 233 • 234 • 235 • 238 • 239 • 240 • 242 • 243 • 244 • 245 • 247 • 248 • 249 • 250 • 252 • 253 • 254 • 255 • 257 • 258 • 259 • 260 • 262 • 263 • 264 • 265 • 267 • 268 • 269 • 270 • 271 • 273 • 274 • 275 • 277 • 278 • 280 • 283 • 284 • 285 • 287 • 293 • 297 |
Linie aglom. przyspieszone | 301 • 304 • 307 • 310 • 337 • 352 |
Linie wspomagające | 405 • 413 • 422 • 424 • 433 • 451 • 469 • 475 • 482 • |
Linie przyspieszone | 501 • 502 • 503 • 511 • 537 • 572 • 578 |
Linie nocne | 601 • 605 • 608 • 609 • 610 • 611 • 612 • 637 • 642 • 662 • 664 • 669 |
Linie zastępcze(14.02.2022) | 300 • 708 • 716 • 720 • 734 • 735 • 744 • 792 |
Linie cmentarne | 8xx - linie cmentarne |
Linie aglom. nocne | 902 • 903 • 904 • 910 • 917 • 937 |
Linie rekreacyjne | LR0 • LR1 • LR6 • LR8 • LR9 |
Linie zawieszone czasowo | (potrzebna edycja) |
Tabor | Jelcz M081MB/3 Vero • Jelcz M083C Libero • AMZ CS10LF CitySmile • AMZ CS12LF CitySmile • Jelcz M121M/MB • Jelcz M121M/4 Mastero CNG • Jelcz M181MB/MB3 • Jelcz M182MB / Mercedes-Benz O405GN2 • Man NG 313 • Mercedes-Benz O530G Citaro • Autosan M09LE Sancity • Scania CN113ALB • Scania CN113CLL • Scania CN94UA 6x2/2 • Scania CN94UB 4x2/2 • Scania N94UA Castrosua CS.40 • Solaris Urbino 12 • Solaris Urbino 18 • Mercedes-Benz Citaro 0530 • Mercedes-Benz Citaro O530G • Mercedes-Benz Conecto G |
Informacja | Linie Krakowskiej komunikacji będą pomału aktualizowane i dodawane do tej tabeli |