14 | |
Bronowice — Mistrzejowice | |
Trasa czternastki | |
Długość linii: | 16 km |
Czas przejazdu: | 60 minuty |
Przystanki: | 36 |
Kursuje: | co 15 minut |
Tabor: | Bombardier NGT6 , Stadler Tango Lajkonik |
1. | Bronowice | ||
2. | Głowackiego | ||
3. | Uniwersytet_Pedagogiczny | ||
4. | Biprostal | ||
5. | Urzędnicza | ||
6. | Plac_Inwalidów | ||
7. | Batorego | ||
8. | Teatr_Bagatela | ||
9. | Stary_Kleparz | ||
10. | Dworzec_Główny | ||
11. | Lubicz | ||
12. | Rondo_Mogilskie | ||
13. | Rondo_Grzegórzeckie | ||
14. | Teatr_Variété | ||
15. | Francesco_Nullo | ||
16. | Fabryczna | ||
17. | Ofiar_Dąbia | ||
18. | Dąbie | ||
19. | Plaza | ||
20. | Kraków_Arena_Al._Pokoju | ||
21. | M1_Al._Pokoju | ||
22. | Rondo_308._Dywizjonu | ||
23. | Centralna | ||
24. | Rondo_Czyżyńskie | ||
25. | Bieńczycka | ||
26. | Rondo_Kocmyrzowskie_im._ks._Gorzelanego | ||
27. | DH_Wanda | ||
28. | Rondo_Hipokratesa | ||
29. | Dunikowskiego | ||
30. | Rondo_Piastowskie | ||
31. | Os._Złotego_Wieku | ||
32. | Miśnieńska | ||
33. | Mistrzejowice |
14 - linia tramwajowa zwykła jeżdżąca z pętli Bronowice do Mistrzejowic). Na linii 14 kursują Bombardier NGT6 Stadler Tango Lajkonik . Długość linii wynosi około 16 km, a na jej trasie znajdują się 36 przystanki.
Historia
Czternastka przez lata była linią wewnętrzną Nowej Huty. Kursowała zawsze z Bieńczyc (końcówka zmieniała swoją lokalizację na przestrzeni lat: 1954 - na wysokości obecnego Ronda Kocmyrzowskiego, 1964 - na wysokości obecnego przystanku "DH Wanda", 1966 - pętla przy os. Jagiellońskim) na Walcownię albo na Pleszów. Trasa wiele razy się zmieniała. Natomiast w 1976 roku była jedną z pierwszych linii która osiągnęła nowowybudowaną pętlę na Os. Piastów. W swoim nowohuckim wcieleniu została zlikwidowana 1991 roku. 4 lata później linia 14 wróciła na tory na zupełnie innej trasie z Bronowic przez ulice Basztową, Powstania Warszawskiego, Al. Pokoju, Al. Jana Pawła II na Plac Centralny. Cztery lata później, w 1999 roku, podczas reformy komunikacyjnej linię skierowano ul. Bieńczycką i Al. Andersa na Mistrzejowice, gdzie kursuje do dziś.
Tabor
Linię 14 w czasach gdy jeździła tylko i wyłącznie po Nowej Hucie obsługiwały na początku tramwaje Konstal N, a w późniejszym czasie Konstal 102N/Na oraz Konstal 105Na. Natomiast od czasu gdy połączyła centrum miasta z Mistrzejowicami obsługiwały ją przez kilka następnych lat same wozy Konstal 105Na. Od 2003 roku do Krakowa przyjeżdżały składy wiedeńskie E1 i doczepy c3, które w ciągu lat wypierały polskie Konstale aż stały się jedynym taborem owej linii od 2011 roku. 6 października 2012 na linii 14 zadebiutowały najnowsze Bombardiery NGT8, które z kolei wyparły składy wiedeńskie. Od 10 czerwca 2013 do 31 stycznia 2014 linię 14 obsługiwały tramwaje Bombardier NGT6. Od 1 lutego 2014 tramwaje NGT8 wtórnie zagościły na linii 14 i gościły na niej do 1 listopada 2015 r. Dziś czternastkę obsługują ponownie Bombardiery NGT6.
Krakowska Linia Muzealna | 0 • 15 |
Linie zwykłe | 1 • 2 • 3 • 4 • 5 • 6 • 8 • 9 • 10 • 11 • 13 • 14 • 17 • 18 • 19 • 20 • 21 • 22 • 24 • 49 • 74 |
Linie KST | 50 • 52 |
Linie nocne | 62 • 64 • 69 |
Zawieszone czasowo(14.02.2022) | 12 • 16 • 44 |
Tabor | Konstal 105Na • Bombardier NGT6 • Bombardier NGT8 • Protram 405N-kr • MAN N8S • SGP/Lohner E1 • Düwag GT8S • Rotax/MPK EU8N • PESA 2014N • Stadler Tango |
Pętle i końcówki | Borek Fałęcki • Bronowice • Bronowice Małe • Cichy Kącik • Cmentarz Rakowicki • Czerwone Maki • Dąbie • Dworcowa • Dworzec Towarowy • Kopiec Wandy • Krowodrza Górka • Kurdwanów • Łagiewniki • Mały Płaszów • Mistrzejowice • Nowy Bieżanów P+R • Osiedle Piastów • Plac Centralny in. R Reagana • Pleszów • Prokocim • Rondo Hipokratesa • Salwator • Walcownia • Wieczysta • Wzgórza Krzesławickie |